Lokalizacja,Kraków, Polska
48 791 607 288
fizjomotivation@gmail.com

MASAŻ

FIZJOTERAPIA KRAKÓW

PROFESJONALNE USŁUGI Z ZAKRESU MASAŻU
Z DOJAZDEM DO DOMU PACJENTA

Leczenie kręgosłupa przy pomocy masażu daje niesłychane efekty! Często gdy medycyna już nie radzi sobie i nawet operacja nie przynosi wyczekiwanego efektu, to właśnie masaże powodują powrót do upragnionego zdrowia.

Masaż klasyczny usprawnia ruchomość stawów, a także działa na mięśnie! Zwiększa ich elastyczność, dzięki czemu pracują lepiej, są również lepiej ukrwione. Nie zapominajmy o wpływie masażu klasycznego na psychikę: zabieg wspomaga wydzielanie serotoniny  "hormonem szczęścia", poprawia więc nastrój.

Świetnie uzupełnia rozgrzewkę oraz usuwa produkty przemiany materii zakwaszających mięśnie podczas intensywnego wysiłku. Zaletą masażu sportowego jest przygotowanie układu stawowo-mięśniowego do wysiłku fizycznego! Często stosowany w leczeniu kontuzji. Jest to również rodzaj odnowy biologicznej która przyśpiesza  regenerację mięśni po treningu!

Ten rodzaj masażu świetnie wspomaga odchudzanie, w połączniu z odpowiednią dietą oraz aktywnością fizyczną może przynieść rewelacyjne efekty. Pod wpływem masażu dochodzi do rozgrzania skóry oraz głębiej leżących tkanek, przez co wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, pobudza do działania. Służy zmniejszeniu objętości rozciągniętej skóry i poprawy jej wyglądu oraz napięcia!

Jest jedną z najskuteczniejszych metod leczenia obrzęku limfatycznego. Pobudza i przyśpiesza przenikanie chłonki do naczyń limfatycznych, oraz uelastycznia zwłóknienia. Polega na stymulacji naczyń chłonnych do pracy. Masaż jest wykonywany delikatnie, bardzo powoli, ruchami płynnymi w kierunki serca, bez użycia poślizgu jakim jest olejek, aby nie powodować przekrwienia.